Het weer nu in Bergen op Zoom

Nu:
Opklaringen, ook wolken
25 januari 21:00 uur
-0°
0 mm
Vochtigheid 88%
ONO 2 bft
Zicht 9.8 km

Weerbericht korte termijn Bergen op Zoom


Vanavond en vannacht wordt het overal bewolkt, maar het blijft wel zo goed als droog. De temperatuur ligt rond of iets onder het vriespunt. Morgenochtend valt er van Groningen tot in de Achterhoek enige tijd sneeuw of natte sneeuw. In de rest van het land kan misschien motregen vallen, maar meestal is het droog. In de loop van de middag trekt de sneeuw naar Duitsland weg en wordt het 1 tot 3 graden. De wind waait met 2 tot 4 Bft uit richtingen tussen west en noord.

Weersvoorspelling Bergen op Zoom voor vandaag en morgen

avond nacht ochtend middag
Opklaringen, ook wolken Geheel bewolkt -2° Veel wolken en wat zon Geheel bewolkt
0 mm 0 mm 0 mm 0 mm
ONO 3 bft
NNO 2 bft
NNW 2 bft
NNW 2 bft
Het wordt vanavond geleidelijk bewolkter maar het blijft zo goed als droog in Bergen op Zoom. Vannacht koelt het af tot -2 °C en is de wind zwak, windkracht 2. Morgenochtend begint de dag bewolkt en loopt de temperatuur op tot ongeveer 3 °C morgenmiddag.

Het weer in Bergen op Zoom

Het weer in Bergen op Zoom wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:49 uur. Dat is 20 minuten langer dan vorige week.
08:31 uur zon op
17:20 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

ma di
BBQweer
4
2
Fietsweer
6
2
Golfweer
8
4
Visweer
6
6
Wandelweer
8
5

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Bergen op Zoom op je site plaatsen!
Bekijk de widget