Het weer nu in Blokker

Nu:
Bewolkt en kans op een onweersbui
31 augustus 17:00 uur
17°
1 mm
Vochtigheid 89%
W 4 bft
Zicht 10.4 km

Weerbericht korte termijn Blokker


Vanmiddag valt regelmatig een bui. Soms regent het fors, onweert het en komen ook enkele forse windstoten voor. Tussendoor is echter ook nog af en toe de zon zichtbaar. Het wordt 18 tot 20 graden. Vanavond is het ook buiig, vannacht wordt het droger en neemt ook de wind duidelijk in kracht af. Morgen valt vooral in het noorden nog een bui, verder komt de zon geregeld tevoorschijn en het wordt 19 tot 21 graden. De westenwind waait matig, kracht 3 tot 4. In het Waddengebied is de wind vrij krachtig, kracht 5.

Weersvoorspelling Blokker voor vandaag en morgen

middag avond nacht ochtend
Bewolkt en kans op onweersbuien 19° Zon en kans op een buitje 17° Bewolkt met wat regen 15° Geregeld zon, ook wolken 18°
6 mm
0.3 mm
1 mm
0 mm
W 4 bft
W 4 bft
WZW 2 bft
W 4 bft
Het blijft vandaag bewolkt maar het wordt geleidelijk droger in Blokker. Vannacht koelt het af tot 15 °C en is de wind zwak, windkracht 2. Morgenochtend begint de dag zonnig en is de temperatuur ongeveer 18 °C.

Het weer in Blokker

Het weer in Blokker wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 13:42 uur. Dat is 27 minuten korter dan vorige week.
06:48 uur zon op
20:30 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

di wo
BBQweer
8
7
Fietsweer
8
8
Golfweer
10
9
Visweer
9
10
Wandelweer
10
10

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Blokker op je site plaatsen!
Bekijk de widget