Het weer nu in Bontebok

Nu:
Geregeld zon, ook wolken
31 juli 18:00 uur
22°
0 mm
Vochtigheid 57%
N 3 bft
Zicht 16.4 km

Weerbericht korte termijn Bontebok


Vanavond is het overal droog en vrij zonnig. In het (zuid)oosten is eerst nog wat meer bewolking, maar ook daar klaart het op. De nacht verloopt droog met brede opklaringen en enkele wolkenvelden. Bij weinig wind koelt het af naar 10 graden in het noorden tot 15 graden in het zuiden van Limburg. Aan zee is het een graad of 17. Plaatselijk kunnen mistbanken ontstaan. Morgen is het 22 tot 26 graden met veel ruimte voor de zon. In de loop van de dag ontstaan wat stapelwolken, maar het blijft zo goed als droog. De wind is variabel en zwak tot matig.

Weersvoorspelling Bontebok voor vandaag en morgen

avond nacht ochtend middag
Veel zon, ook sluierwolken 18° Sluierwolken, ook opklaringen 12° Veel zon, enkele wolken 19° Veel zon, enkele wolken 23°
0 mm 0 mm 0 mm
0.1 mm
N 3 bft
N 1 bft
WZW 2 bft
W 3 bft
Het blijft vandaag bewolkt maar droog in Bontebok. Vannacht koelt het af tot 12 °C en is de wind zeer zwak, windkracht 1. Morgenochtend begint de dag zonnig en is de temperatuur ongeveer 19 °C.

Het weer in Bontebok

Het weer in Bontebok wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 15:40 uur. Dat is 21 minuten korter dan vorige week.
05:52 uur zon op
21:32 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

za zo
BBQweer
9
9
Fietsweer
9
8
Golfweer
10
10
Visweer
8
9
Wandelweer
10
9

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Bontebok op je site plaatsen!
Bekijk de widget