Het weer nu in Bontebok

Nu:
Bewolkt met wat motregen
13 juni 14:00 uur
15°
0 mm
Vochtigheid 70%
WNW 5 bft
Zicht 15.1 km

Weerbericht korte termijn Bontebok


Vandaag wisselen vrij veel wolken, zonnige perioden en een enkele bui elkaar af. De meeste buien zijn vanmiddag voor het noordoosten, het westen houdt het zo goed als droog. De westenwind waait matig tot krachtig, kracht 3 tot 4 boven land en kracht 5 tot 6 aan zee. Het wordt 15 graden in het noorden tot lokaal 20 graden in Limburg. Vanavond en vannacht blijft af en toe wat regen mogelijk en zwakt vooral in het zuiden de wind wat af. Morgen verloopt de dag op een plaatselijke bui na droog. Met af en toe zon wordt het 16 tot 19 graden.

Weersvoorspelling Bontebok voor vandaag en morgen

middag avond nacht ochtend
Zon, maar ook een enkele bui 16° Veel zon, enkele wolken 14° Bewolkt met wat motregen 12° Geregeld zon, ook wolken 15°
1 mm
0.1 mm
0.3 mm
0.2 mm
WNW 5 bft
WNW 4 bft
WNW 3 bft
NW 4 bft
Het blijft vandaag bewolkt maar zo goed als droog in Bontebok, met vanmiddag en vannacht kans op een regenbui. Het koelt af tot 12 °C en de wind is matig, windkracht 3. Morgenochtend begint de dag zonnig en is de temperatuur ongeveer 15 °C.

Het weer in Bontebok

Het weer in Bontebok wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 16:51 uur. Dat is 8 minuten langer dan vorige week.
05:11 uur zon op
22:02 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

zo ma
BBQweer
7
7
Fietsweer
6
6
Golfweer
9
10
Visweer
9
10
Wandelweer
9
9

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Bontebok op je site plaatsen!
Bekijk de widget