Het weer nu in Bontebok

Nu:
Grijs en enige tijd regen
14 november 07:00 uur
11°
0.5 mm
Vochtigheid 98%
NO 3 bft
Zicht 1.7 km

Weerbericht korte termijn Bontebok


Vandaag is het bewolkt met vooral in het noorden en midden van het land langdurig regen. In het zuiden is het, op soms wat lichte regen na een stuk droger, met in Limburg af en toe een waterig zonnetje. Maxima liggen rond 9 of 10 graden in het noorden en 14 tot 17 graden in het zuiden. Uiteindelijk valt in het noorden 30 tot 40 mm met daar een stevige noordoostenwind. Vanavond en vannacht verandert er weinig; met de meeste regen in het noorden. In het zuiden droger met af en toe wat regen of een bui. Minima liggen tussen 6 en 12 graden. Zaterdag veel bewolking met vooral in het midden en noorden af en toe regen. Maxima dan tussen 7 en 14 graden.

Weersvoorspelling Bontebok voor vandaag en morgen

ochtend middag avond nacht
Grijs en forse regenval 10° Grijs en enige tijd regen Grijs en enige tijd regen Grijs en enige tijd regen
11 mm
10 mm
3 mm
2 mm
ONO 4 bft
ONO 4 bft
ONO 4 bft
ONO 4 bft
Het wordt morgen bewolkt en de neerslagkans blijft hoog in Bontebok. Morgenmiddag stijgt de temperatuur tot 9 °C en is de wind matig, windkracht 4. Morgenavond is het regenachtig en koelt het af tot ongeveer 6 °C.

Het weer in Bontebok

Het weer in Bontebok wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:45 uur. Dat is 24 minuten korter dan vorige week.
07:58 uur zon op
16:43 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

za zo
BBQweer
3
4
Fietsweer
5
6
Golfweer
8
9
Visweer
8
8
Wandelweer
7
8

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Bontebok op je site plaatsen!
Bekijk de widget