Het weer nu in Delwijnen

Nu:
Bewolkt met wat regen
08 januari 20:00 uur
0.4 mm
Vochtigheid 99%
OZO 3 bft
Zicht 2.5 km

Weerbericht korte termijn Delwijnen


Gedurende avond breidt zich een regenzone vanuit het zuidwesten over het land uit en gaat het langdurig regenen. Tijdens de nacht gaat de regen in het noorden op steeds meer plaatsen over in sneeuw. Door de stevige wind kunnen zich sneeuwduinen vormen. De minima liggen tussen -1 graden in het noorden en 4 graden in het zuiden. Morgen valt eerst op grote schaal regen. In de noordelijke regio's valt flink wat sneeuw. Later stroomt koudere lucht over het land uit en gaat het op meer plaatsen sneeuwen. Het wordt 0 tot 4 graden.

Weersvoorspelling Delwijnen voor vandaag en morgen

avond nacht ochtend middag
Grijs en enige tijd regen Grijs en enige tijd regen Grijs en enige tijd regen Grijs met een mix van regen en sneeuw
6 mm
7 mm
2 mm
3 mm
OZO 4 bft
OZO 5 bft
ZZO 4 bft
NNO 4 bft
Het blijft vanavond bewolkt en de neerslagkans blijft hoog in Delwijnen, met vanavond en vannacht nog wel regen. Het koelt af tot 1 °C en de wind is vrij krachtig, windkracht 5. Morgenochtend begint de dag regenachtig en loopt de temperatuur op tot ongeveer 2 °C morgenmiddag.

Het weer in Delwijnen

Het weer in Delwijnen wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:04 uur. Dat is 11 minuten langer dan vorige week.
08:44 uur zon op
16:48 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

vr za
BBQweer
1
3
Fietsweer
1
6
Golfweer
1
8
Visweer
3
6
Wandelweer
3
7

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Delwijnen op je site plaatsen!
Bekijk de widget