Het weer nu in Den Dolder

Nu:
Sluierwolken, ook opklaringen
21 januari 21:00 uur
0 mm
Vochtigheid 78%
OZO 2 bft
Zicht 11.0 km

Weerbericht korte termijn Den Dolder


Het koelt snel af en de minima liggen uiteindelijk tussen -3 en +3 graden. Morgen verloopt droog met flink wat ruimte voor de zon. Daarbij zijn er grote temperatuurverschillen. In het noorden komt het kwik maar net boven het vriespunt, terwijl het in Limburg nog 9 graden worden. In het midden liggen de maxima rond 5 graden. Door de oostenwind voelt het overal wat kouder aan. Vanaf de tweede helft middag trekt een regengebied uit het zuiden over. In het noorden valt ijzel en kunnen de wegen behoorlijk glad worden.

Weersvoorspelling Den Dolder voor vandaag en morgen

avond nacht ochtend middag
Sluierwolken, ook opklaringen Helder met sluierwolken -1° Stralend zonnig weer Veel zon, ook sluierwolken
0 mm 0 mm 0 mm 0 mm
OZO 2 bft
OZO 2 bft
O 3 bft
O 3 bft
Het klaart vanavond geleidelijk op en het blijft droog in Den Dolder. Vannacht koelt het af tot -1 °C en is de wind zwak, windkracht 2. Morgenochtend begint de dag zonnig en loopt de temperatuur op tot ongeveer 6 °C morgenmiddag.

Het weer in Den Dolder

Het weer in Den Dolder wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:32 uur. Dat is 19 minuten langer dan vorige week.
08:35 uur zon op
17:07 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

do vr
BBQweer
4
4
Fietsweer
8
6
Golfweer
9
9
Visweer
4
7
Wandelweer
9
8

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Den Dolder op je site plaatsen!
Bekijk de widget