Het weer nu in Den Oever

Nu:
Geheel bewolkt
12 januari 07:00 uur
0 mm
Vochtigheid 96%
Z 5 bft
Zicht 7.8 km

Weerbericht korte termijn Den Oever


Vanochtend kunnen de wegen glad zijn door ijzel van afgelopen nacht. Ook als de luchttemperatuur al boven het vriespunt ligt zijn de wegen mogelijk nog koud en glad. De temperatuur loopt geleidelijk verder op en daarmee nemen we afscheid van het winterweer. Uiteindelijk is het vanavond 3 tot 8 graden. Verder is het vandaag bewolkt met in het zuidoosten soms regen. Komende nacht koelt het nauwelijks af. Ook morgen is het bewolkt met af en toe regen. Het wordt dan 6 tot 10 graden.

Weersvoorspelling Den Oever voor vandaag en morgen

ochtend middag avond nacht
Geheel bewolkt Grijs door mist of dichte mist Geheel bewolkt Geheel bewolkt
0 mm
0.1 mm
0 mm 0 mm
Z 5 bft
ZZW 4 bft
Z 3 bft
ZW 3 bft
Het blijft vandaag bewolkt maar zo goed als droog in Den Oever, met vanmiddag kans op een regenbui. De temperatuur stijgt tot 4 °C en de wind is matig, windkracht 4. Vannacht is het bewolkt en koelt het af tot ongeveer 5 °C.

Het weer in Den Oever

Het weer in Den Oever wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:01 uur. Dat is 14 minuten langer dan vorige week.
08:48 uur zon op
16:49 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

di wo
BBQweer
2
4
Fietsweer
3
5
Golfweer
4
7
Visweer
8
5
Wandelweer
5
8

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Den Oever op je site plaatsen!
Bekijk de widget