Het weer nu in Diffelen

Nu:
Stralend zonnig weer
27 maart 12:00 uur
0 mm
Vochtigheid 57%
ZW 3 bft
Zicht 21.1 km

Weerbericht korte termijn Diffelen


We beginnen de middag overal droog en in het oosten schijnt de zon eerst nog flink, maar vanuit het westen krijgt de bewolking in de loop van de middag overal de overhand. Bij een matige tot aan zee een vrij krachtige zuidwestenwind wordt het 8 tot 10 graden. Aan het einde van de middag bereikt een regengebied de westkust en vanavond en vannacht regent het op grote schaal. De minima komen uit tussen 4 en 7 graden. Morgenochtend valt in het (zuid)oosten eerst nog wat regen. Elders start de dag droger met wat zon. In de middag blijft het, op een lokale bui na, grotendeels droog. Het wordt opnieuw 8 tot 10 graden.

Weersvoorspelling Diffelen voor vandaag en morgen

middag avond nacht ochtend
Geregeld zon, ook wolken Bewolkt met wat regen Grijs en enige tijd regen Bewolkt met wat regen
0 mm
1 mm
3 mm
0.9 mm
ZZW 3 bft
ZZW 3 bft
ZZW 3 bft
NW 3 bft
Het wordt vandaag geleidelijk bewolkter en de kans op neerslag neemt toe in Diffelen, met vanavond kans op een regenbui. Vanmiddag stijgt de temperatuur tot 9 °C en is de wind matig, windkracht 3. Vannacht is het regenachtig en koelt het af tot ongeveer 5 °C.

Het weer in Diffelen

Het weer in Diffelen wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 12:39 uur. Dat is 29 minuten langer dan vorige week.
06:20 uur zon op
18:59 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

za zo
BBQweer
4
4
Fietsweer
6
7
Golfweer
8
9
Visweer
7
6
Wandelweer
7
8

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Diffelen op je site plaatsen!
Bekijk de widget