Het weer nu in Dongjum

Nu:
Geheel bewolkt
19 februari 05:00 uur
-1°
0 mm
Vochtigheid 77%
O 5 bft
Zicht 13.3 km

Weerbericht korte termijn Dongjum


Vannacht valt in het midden en zuiden sneeuw en regen. Het noorden blijft droog. De temperatuur daalt naar -3 graden in het noorden en 2 graden in het zuiden. In de ochtend valt in het midden en zuiden (natte) sneeuw en kan een sneeuwdek vormen. In Zeeland en het zuiden van Limburg valt regen. Droog wordt het in de middag vanuit het noorden. Het wordt 2 tot 6 graden bij een stevige oostenwind. Morgen is er veel bewolking en valt met name in de ochtend en avond regen. Met een stevige zuidwestenwind verovert de zachte lucht ons land.

Weersvoorspelling Dongjum voor vandaag en morgen

nacht ochtend middag avond
Geheel bewolkt -2° Geheel bewolkt Geregeld zon, ook wolken Geheel bewolkt
0 mm 0 mm 0 mm 0 mm
O 5 bft
O 5 bft
O 5 bft
O 5 bft
Het wordt morgen bewolkt maar droog in Dongjum. Morgenmiddag stijgt de temperatuur tot 3 °C en is de wind vrij krachtig, windkracht 5. Morgenavond is het bewolkt en koelt het af tot ongeveer 0 °C.

Het weer in Dongjum

Het weer in Dongjum wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 10:10 uur. Dat is 29 minuten langer dan vorige week.
07:47 uur zon op
17:57 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

vr za
BBQweer
2
3
Fietsweer
4
4
Golfweer
7
7
Visweer
5
7
Wandelweer
6
5

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Dongjum op je site plaatsen!
Bekijk de widget