Het weer nu in Doorn

Nu:
Bewolkt met wat regen
13 november 23:00 uur
11°
0.5 mm
Vochtigheid 98%
O 1 bft
Zicht 2.8 km

Weerbericht korte termijn Doorn


Vanavond en vannacht is er veel bewolking met vooral in de noordelijke helft van het land geregeld regen. In het zuiden blijft het overwegend droog. Minima liggen tussen 9 en 12 graden. Vrijdag is het bewolkt en valt vooral in het noorden en midden van het land langdurig regen. In het zuiden is het, op soms wat lichte regen na een stuk droger, met in Limburg af en toe een waterig zonnetje. Maxima liggen tussen 9 of 10 graden in het noorden en 14 tot 17 graden in het zuiden. Uiteindelijk valt in het noorden 30 tot 40 mm bij een stevige noordoostenwind.

Weersvoorspelling Doorn voor vandaag en morgen

avond nacht ochtend middag
Bewolkt met wat regen 12° Bewolkt met wat regen 11° Bewolkt met wat regen 12° Bewolkt met wat regen 12°
0.8 mm
0.7 mm
2 mm
1 mm
ZW 2 bft
ONO 2 bft
O 2 bft
ONO 3 bft
Het blijft vanavond bewolkt en de neerslagkans blijft hoog in Doorn, met vanavond en vannacht kans op een regenbui. Het koelt af tot 11 °C en de wind is zwak, windkracht 2. Morgenochtend begint de dag regenachtig en loopt de temperatuur op tot ongeveer 12 °C morgenmiddag.

Het weer in Doorn

Het weer in Doorn wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 08:55 uur. Dat is 23 minuten korter dan vorige week.
07:55 uur zon op
16:50 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

vr za
BBQweer
3
4
Fietsweer
3
6
Golfweer
5
8
Visweer
9
9
Wandelweer
4
6

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Doorn op je site plaatsen!
Bekijk de widget