Het weer nu in Echt

Nu:
Grijs en enige tijd regen
19 februari 05:00 uur
0.3 mm
Vochtigheid 96%
O 4 bft
Zicht 7.9 km

Weerbericht korte termijn Echt


Vannacht valt in het midden en zuiden sneeuw en regen. Het noorden blijft droog. De temperatuur daalt naar -3 graden in het noorden en 2 graden in het zuiden. In de ochtend valt in het midden en zuiden (natte) sneeuw en kan een sneeuwdek vormen. In Zeeland en het zuiden van Limburg valt regen. Droog wordt het in de middag vanuit het noorden. Het wordt 2 tot 6 graden bij een stevige oostenwind. Morgen is er veel bewolking en valt met name in de ochtend en avond regen. Met een stevige zuidwestenwind verovert de zachte lucht ons land.

Weersvoorspelling Echt voor vandaag en morgen

nacht ochtend middag avond
Grijs en enige tijd regen Grijs en enige tijd regen Bewolkt met wat regen Enkele opklaringen, vaak ook wolken
6 mm
4 mm
0.8 mm
0 mm
O 5 bft
O 4 bft
OZO 4 bft
O 3 bft
Het wordt morgen bewolkt en de neerslagkans blijft hoog in Echt. Morgenmiddag stijgt de temperatuur tot 5 °C en is de wind matig, windkracht 4. Morgenavond is het bewolkt en koelt het af tot ongeveer 3 °C.

Het weer in Echt

Het weer in Echt wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 10:18 uur. Dat is 26 minuten langer dan vorige week.
07:42 uur zon op
18:00 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

vr za
BBQweer
2
4
Fietsweer
5
4
Golfweer
8
8
Visweer
7
8
Wandelweer
7
6

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Echt op je site plaatsen!
Bekijk de widget