Het weer nu in Wolvega

Nu:
Nevelig, maar ook zon
17 juli 06:00 uur
14°
0 mm
Vochtigheid 97%
NW 1 bft
Zicht 2.5 km

Weerbericht korte termijn Wolvega


Vanochtend begint op veel plaatsen zonnig. In de loop van de dag ontstaan landinwaarts stapelwolken waaruit in de middag lokaal een (onweers)bui valt. De grootste kans hierop maakt het noordoosten. Van noord naar zuid wordt het 23 tot 28 graden. Er staat een matige tot vrij krachtige noordwestenwind. Vanavond wordt het overal droog en is klaart het een tijdje op, waarna vannacht de bewolking weer toeneemt. Zaterdag begint overwegend bewolkt, in de loop van de dag krijgt de zon wat meer ruimte bij 20 tot 25 graden.

Weersvoorspelling Wolvega voor vandaag en morgen

nacht ochtend middag avond
Nevelig, maar ook opklaringen 14° Nevelig, maar ook zon 22° Enkele onweersbui, ook zon 24° Veel zon, enkele wolken 19°
0 mm 0 mm
1 mm
0 mm
NW 2 bft
NNW 2 bft
NNW 3 bft
NNW 3 bft
Het wordt morgen geleidelijk bewolkter en de kans op neerslag neemt toe in Wolvega, met morgenmiddag kans op onweer. De temperatuur stijgt tot 24 °C en de wind is matig, windkracht 3. Morgenavond is het helder en koelt het af tot ongeveer 19 °C.

Het weer in Wolvega

Het weer in Wolvega wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 16:20 uur. Dat is 16 minuten korter dan vorige week.
05:32 uur zon op
21:52 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

za zo
BBQweer
8
6
Fietsweer
8
7
Golfweer
10
9
Visweer
9
9
Wandelweer
10
10

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Wolvega op je site plaatsen!
Bekijk de widget