Het weer nu in Wolvega

Nu:
Opklaringen, ook wolken
21 augustus 06:00 uur
13°
0 mm
Vochtigheid 97%
ZZW 2 bft
Zicht 5.0 km

Weerbericht korte termijn Wolvega


Tijdens de eerste uren komen vooral buien in de kustgebieden voor. Landinwaarts is het nog een tijdje droog. Uiteindelijk breiden de buien uit over vrijwel het hele land, lokaal is onweer mogelijk. Tussendoor is ook ruimte voor de zon. Bij een matige noordwestenwind wordt het maximaal 18 tot 21 graden. Vanavond en vannacht komen in de kustgebieden buien voor, landinwaarts is het droog. Morgen trekken opnieuw diverse buien over het land. Later krijgen de droge perioden de overhand. Het wordt maximaal 18 tot 20 graden.

Weersvoorspelling Wolvega voor vandaag en morgen

nacht ochtend middag avond
Brede opklaringen 13° Zon en kans op een buitje 17° Zon en kans op een buitje 19° Veel wolken en wat zon 16°
0 mm
0.4 mm
0.2 mm
0 mm
ZZW 2 bft
N 3 bft
N 3 bft
N 3 bft
Het wordt morgen geleidelijk bewolkter maar het blijft zo goed als droog in Wolvega, met morgenochtend en morgenmiddag kans op een regenbui. De temperatuur stijgt tot 19 °C en de wind is matig, windkracht 3. Morgenavond is het bewolkt en koelt het af tot ongeveer 16 °C.

Het weer in Wolvega

Het weer in Wolvega wordt je aangeboden door Infoplaza. We tonen de actuele weersituatie, een uitgebreide weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit en gedetailleerde informatie per uur. Klik daarvoor op de verschillende linkjes.

Daglichtperiode

Hoe laat gaat de zon op en onder vandaag?
Totale daglichtperiode is 14:23 uur. Dat is 26 minuten korter dan vorige week.
06:27 uur zon op
20:50 uur zon onder

Activiteiten weerbericht

za zo
BBQweer
7
7
Fietsweer
8
8
Golfweer
10
10
Visweer
9
9
Wandelweer
9
10

Gratis weerwidgets

Gratis het weer van Wolvega op je site plaatsen!
Bekijk de widget